Чому настільний планінг стане незамінним помічником?

Ви любите планувати на папері? У вас насичений графік або масштабні плани? Тоді настільний планінг – необхідна річ саме для вас!
Що це таке і для чого? Ми зараз розкриємо вам всі секрети. Ну або майже все 🙂

Що таке настільний планінг?

Настільний планінг – це важливий елемент планування, в якому ви можете записувати різні плани по роботі / навчанню / дому, заходи, зустрічі, цілі; відзначати важливі дати, свята, дні народження, номера телефонів і багато іншого. Зазвичай розташовується на робочому столі або на стіні в прикріпленому вигляді. Особливість і одночасно перевага планінга – це практичність: всі дні тижня знаходяться на одному аркуші. Також можуть бути включені додаткові блоки, наприклад, нотатки, списки, цілі. Таким чином, у вас є можливість охопити весь тиждень одним поглядом, записувати плани на будь-який день, тиждень, місяць у році, постійно доповнювати і коригувати записи.

За кількістю аркушів планінг може бути як на півроку, так і на рік. Листи кріпляться, як правило, на пружину по верхньому краю, адже так набагато надійніше і практичніше, ніж при кріпленні на клею. Пружина дає можливість перевертати листи, а не відривати їх.

Які бувають типи?

За типом планінги діляться на недатовані і датовані.

Недатований планінг – універсальний варіант для записів, завдяки якому вам не потрібно прив’язуватися до певної дати. Ви можете використовувати настільний планінг в будь-який час, починаючи з дня чи тижня, в який ви хочете внести плани. Якщо ви пропустили тиждень, то це ніяк не вплине на дату, що не скажеш про пропуск в датованому планері, де доведеться залишити порожній лист. Також, якщо у вас дуже багато планів, ви можете розділити їх не на один, а на два тижні.

Купівля настільного недатованого планінга – ідеальне рішення для того, щоб організувати свій особистий час і систематизувати події, які оточують вас кожен день. Особливу роль для такого планінга відіграє дизайн – адже саме він створить вам певну атмосферу, яка буде оточувати вас протягом усього року.

Планінг датований найчастіше використовують в бізнесі для графіка робочого дня. У ньому прописані дати, назви місяців, є місце для зберігання номерів телефонів, календар на поточний / наступний рік, державні свята та інші додаткові блоки. Такий планер допомагає привести в систему і зберегти досить великий обсяг інформації.

Чим відрізняється від щоденника?

Тепер розповімо вам про те, чим настільний планінг відрізняється від звичайного щоденника. Щоденник (друга назва планер) призначений для різнобічного планування і буває різної спрямованості, від чого залежить оформлення внутрішнього блоку. Наприклад, у продажу можна знайти планер для б’юті-фахівця, мами, нареченої та інші види. Найпопулярніший – А5 формат, з кількістю аркушів понад 140, що робить планер досить об’ємним.

У свою чергу настільний планінг – один з різновидів щоденника але, на відміну від нього, найчастіше має формат А4 (хоча, зустрічається і А5, але більш вузької спрямованості, наприклад, на день). Такий розмір планінга дозволяє побачити всі плани на тиждень, не перегортаючи сторінок в пошуках конкретного розділу для записів. Тому, зазвичай, він зберігається на столі, щоб в будь-який момент можна було записати плани, зустрічі, важливі нотатки. Кількість листів на рік – 52 (1 лист = 1 тиждень). Завдяки цьому висота планінга досить невелика (близько 1 см) і він менш об’ємний.

Ще трохи цікавого

Є ще одна особливість настільного планінга – це те, що він може бути як кольоровим, так і чорно-білим (такий ще носить назву “антистрес”). Планінг-антистрес – унікальне рішення для тих, хто, буває, нервує на роботі або просто любить відволіктися і провести час з користю. Ви можете розфарбовувати візерунки на полях ручкою, фломастером, олівцем, що долучить вас до творчості і підніме настрій.

Настільний планінг – корисна річ, яка має бути присутня у кожної людини. Він прекрасно підходить для записів: школярам (уроки, свята, зборів), студентам (пари, заліки, лекції), працюючим людям (зустрічі, заходи, дзвінки), мамам в декреті (домашні справи, покупки, догляд за дитиною). Також, настільний планінг – гарний і дійсно корисний подарунок, особливо для творчої чи активної особистості!

Замовляйте зараз зі знижкою:
Використані ілюстрації: Разроблено Freepik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *