Правила та умови перебування на сайті

Перебуваючи на нашому сайті, ви погоджуєтеся, що прочитали і прийняли нашу Політику конфіденційності, а також повністю згодні з нашими Правилами та умовами.

Якщо ви цього не зробили, просимо вас ознайомитися.

Також просимо звернути увагу на наступні моменти:

1.Зовнішній вигляд замовлених товарів, а також їх фізичні властивості можуть відрізнятися від зображень та описів на сайті.
2.При використанні магнітних планерів варто обов’язково дотримуватися правил, описаних на сайті та в інструкції, інакше ми не можемо нести відповідальність за якість і збереження властивостей.
3.При написанні відгуків на сайті необхідно притримуватися загальноприйнятих правил моралі. Кожен відгук публікується тільки після модерації. Якщо відгук має неправдиву, рекламну інформацію, не нормативну лексику, адміністрація сайту залишає за собою право видалити його без попередження автора.
4.Використовувати будь-які елементи сайту можна тільки з дозволу адміністрації сайту.
5.Виконуючи замовлення на сайті, ви маєте ознайомитися з даними Правилами та умовами і підтвердити це, і тільки після цього відправити замовлення.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете задати їх через соціальні мережі або через контакти, вказані в хедері сайту.

Будьте відповідальні!

З повагою, Vit-Design!