Магнітний планер розподіляє ваш час
Не вірите? Я теж не вірила, коли про нього дізналася.
Кожному рано чи пізно треба вчитися планувати свій особистий час і розподіляти величезну кількість справ. Ось такий момент настав і у мене. Після того, як у мене з’явилася дочка, я пішла в декрет, але роботу залишати не хотіла, тому кожен мій день ставав все більш насиченим різними подіями. Дитина стала займати весь час, нормально виспатися вдавалося не завжди, а ще: робота по дому, чоловіка треба нагодувати, і якщо в гості хтось хоче приїхати, то це вже точно вище моїх можливостей. Але мене врятувала стаття з планування часу, саме з неї і почалася моя впорядковане життя.
Спочатку я намагалася записувати свої плани в щоденнику, але кожен раз, коли мені треба було щось зробити, мені доводилося спочатку його знайти, перегорнути сторінки до потрібної, прочитати, і тільки потім зробити. І, чесно кажучи, це не завжди зручно: то ти готуєш на кухні і брудними руками щоденник не взяти, то дитина на руках, а подивитися треба швидко. Ось так і вийшло, що початок планування вийшло непогане, але мені чогось не вистачало, наприклад, щоб сторінок було по-менше, відразу наочно і просто, і бажано, щоб менше бруднилися. Я почала дивитися в інтернеті в надії знайти щось більш зручне, і потрапила на такий предмет для записів як магнітний планер на холодильник. Вирішила поекспериментувати і замовила собі планер на місяць.
Що таке магнітний планер?
Так що ж представляє із себе магнітний планер? Він зроблений з магнітного листа, який м’який на дотик, може злегка гнутися і без проблем прикріпитися до холодильника. На лицьовій частині магніту надруковано кольорове зображення, яке зверху покрито плівкою, що захищає планер від забруднень і дає можливість легко писати / стирати на ньому. В якомусь роді, магнітно-маркерна дошка на холодильник нагадує цей планер, але вона, як правило, одного кольору. Розмір планера на місяць – великий і зручний, А3, що дозволяє записувати всі необхідні речі.
Взагалі, як я дізналася, планери існують різних розмірів і видів, кожен з яких призначений для якоїсь узагальненої категорії, наприклад, планер меню на тиждень, планер на місяць, розклад уроків, план догляду і т.д.
Записувати на магнітному планері потрібно спеціальними маркерами, на водній основі. З їх допомогою можна писати, а потім стирати непотрібні записи. Це можна робити як губкою, так і звичайною серветкою. Головне, щоб маркери були водні, без хімічних добавок, тому що тоді покриття планера може пошкодитися і записи не будуть стиратися.
Говорячи про маркери, відмічу, що в комплекті йде магнітний маркер з губкою для стирання написів на кінці, який можна прикріпити на холодильник. З одного боку, дуже зручно, що маркер можна примагнітити поряд на холодильнику; коли потрібно терміново записати щось, не потрібно шукати його по всій кухні. З іншого боку, одного маркера може і не вистачити для всіх записів, особливо, коли треба щось виділити по кольорам. Але це не було для мене проблемою, в канцелярії є вибір водних маркерів різних кольорів і товщини.
Продовжуючи розмову про магнітні планери, планер на місяць відразу привернув мою увагу своїм кольором і зручним способом планування. Планер розділений як таблиця і містить в собі 7 розділів по горизонталі, які представляють собою дні тижня і 5 розділів по вертикалі, в сумі виходить 35 днів для заповнення в місяць. Також в планері є місце для назви місяця і додаткові поля, такі як, “Наступний місяць”, “Нотатки” і “Не забути”. З їх допомогою можна зробити помітки планів на наступний місяць, записати важливі справи, список продуктів та ін.
Розмістити планер, як вже зрозуміло, найкраще на кухні. Саме на кухні дівчата проводять більшу частину часу. Треба приготувати, нагодувати сім’ю, прибрати, скласти їжу на роботу і багато іншого.
Яка користь?
Так чому ж для мене став корисний магнітний планер?
Я записую там:
1) важливі дати: дні народження, ювілеї, свята;
2) список покупок;
3) прогулянки (кіно, театр, пікнік), прихід гостей, відпустку;
4) плани по роботі, важливі зустрічі;
5) заняття з дитиною;
6) графік відвідування лікарів;
7) графік прийому ліків;
8) відвідування косметолога, перукарні;
9) справи по дому (прибирання, прання та ін.);
Висновки
За допомогою такого виду планування мені вдалося домогтися кращих результатів: я стала встигати робити більше потрібних речей за меншу кількість часу, тим самим у мене з’явився вільний час для відпочинку і своїх особистих справ. Планування – це, свого роду, мотивація, адже планер буде нагадувати вам про ваші справи кожен день. Записів не підганяють до негайного виконання, вони дають можливість бачити, які справи у вас є, що ви не встигли зробити, щоб потім їх надолужити. Взагалі, такий планер – дуже зручна річ. Життя стає простіше завдяки такому предмету і правильному підходу до планування. Так що однозначно можу рекомендувати планер до використання. Сама ж буду пробувати і інші види магнітних планерів на холодильник, можливо, з ними вийде знайти нові корисні способи планування часу 🙂