Освіжаюча новинка! Магнітний планер на місяць А3 Berries вже в наявності!

Магнітний планер на місяць Berries A3 (формат 30х42 см) ви можете придбати українською або російською мовою!
Влітку всім хочеться чогось світлого, яскравого, цікавого. Наш новий дизайн з ягодами – це те, що вам потрібно! І не тільки влітку, а й протягом усього року. Такий планер зарядить вас енергією, вітамінами і, звичайно ж, гарним настроєм!
Планер підходить абсолютно всім! Ви мама? Тоді він саме для вас: записи по дому, планові відвідування, покупки, садок / школа для дитини та інші події. Ви тато? Планер допоможе вам орієнтуватися: коли який захід, похід, збори, записки від дружини і багато іншого. Ви молода пара? Кожен ваш місяць буде незабутній і повний подіями: кожен з вас буде знати плани один одного, особливі дати, свята, заходи, а, найголовніше, ви завжди можете їх підкоригувати. Ви працюєте і постійно зайняті? Планер – відмінне рішення на кожен день: записи по роботі, важливі зустрічі, дні народження, заняття / курси, культурні заходи.
Планер на місяць Berries – відмінний подарунок кожному на будь-яку подію. У комплекті до планеру, як і до всіх, йде маркер для записів і інструкція; при пересиланні планер пакуємо в коробку для безпечної доставки. Додатково до планера ви можете придбати комплекти кольорових маркерів на магнітах і губку для стирання. Все це можете знайти в нашому каталозі товарів.
Основні характеристики:
– спеціальна магнітна основа, яка легко кріпиться до холодильника або до інших металевих поверхонь;
– залишати записи на магнітному планері потрібно спеціальними маркерами, тільки на водній основі;
– стирати неактуальні записи необхідно спеціальною губкою або серветкою;
– дизайн і кольори планера підібрані таким чином, щоб читати інформацію було комфортно, а писати на ньому – зручно.
Чим корисний магнітний планер на місяць?
1) планер на місяць А3 містить в собі: 7 колонок, які представляють собою дні тижня, і 5 рядків – 35 блоків для записів, що зручно для написання планів на кожен день. Також вгорі планера є місце для назви місяця, а в кожному дні – місце для дати;
2) спеціальні блоки «Наступний місяць» і «Нотатки» дозволять виділити необхідні речі;
3) за допомогою планування ви зможете звільняти свою пам’ять від накопичених справ;
4) записи в планері для вашої родини стануть одним з способів дисципліни у виконанні справ на місяць;
5) в планер легко вписувати і видаляти інформацію.

Відвідайте наш магазин – там ви зможете побачити всі варіанти планерів, ознайомитися зі спеціальними пропозиціями, а також замовити планер для себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *