5 кроків, як зробити листівку з фото своїми руками

Кожна людина хоче порадувати своїх близьких: будь-то День народження, річниця, ювілей, якийсь невеличке свято. Зараз перелік подарунків на свята великий: що тільки не зустрінеш в інтернеті, на будь-яку кишеню і на будь-який смак! Але як вибрати щось унікальне, що буде радувати протязі довгого часу і буде нагадувати про вас?

Одним з таких подарунків може стати листівка ручної роботи з фотографією! Адже фотографія – це пам’ять, а пам’ять – одне з найцінніших понять в житті людини. Така листівка, з фотографією сім’ї, пари, іменинника, новонародженого, неодмінно викличе у того, хто отримає подарунок, радість і захват!

Такі листівки – це не просто листівки, надруковані на папері разом з фотографією, – це листівки, виконані в техніці ручної роботи, в якій використовуються об’ємні елементи, прикраси, спеціально підбирається оригінальне привітання і фотографія.

Отже, хочемо розповісти вам про те, як же робиться така листівка? Розберемо це на прикладі простого шаблону. На початку роботи ми погоджуємо з замовником шаблон, всі деталі і приступаємо до роботи. Унікальна фотолистівка ручної роботи робиться з щільного паперу, 300 г / м2. Перший крок – ми готуємо шаблон з надрукованим фоном. Розміри листівок можуть бути різні, але найбільш зручні – 15х15см (квадрат) і 15х21 см (стандарт). У нашому випадку – це розмір 15х21см.

Другий крок – готуємо елементи, які будуть використовуватися для декорування листівки.

Так як наші листівки завжди містять об’ємні елементи одного, двох або трьох рівнів по висоті, то наш третій крок – це робота над рівнями. Починаємо з першого рівня і поетапно переходимо до інших.

Потім, наш четвертий крок, – це фотографія і напис. Для роботи ми використовуємо тільки якісні матеріали, які повинні прослужити максимально довго при належному користуванням листівкою.

Останній, п’ятий крок, це декорування. Для прикраси листівок ми використовуємо такі предмети як: бантики, стрічки, стрази, декоративні шнури, намистини і ін.

Вуаля, нам вдалося зробити листівку з фото своїми руками – вона польностью готова! Така листівка без питань сподобається будь-якому! Вона містить в собі не тільки ваше фото, а й техніку ручної роботи, що замінює конвеєрні виробництво, і робить вашу листівку неповторною і відмінною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *